“Під небом Господнім”: на Прикарпатті відбувся молодіжний фестиваль

 • Як вважають організатори, дітям потрібна емоційна розрядка і, співаючи пісні про Бога, вони покращують, насамперед, свій психологічно-емоційний стан.

  У Солотвинській громаді відбувся V регіональний молодіжний фестиваль української духовної пісні “Під небом Господнім”. Його провели на території обласного вишкільного центру Пласт”, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Загалом участь у фестивалі взяли 12 колективів із сіл Солотвинської громади. Оскільки програма фестивалю не конкурсна, виступи всіх учасників пройшли легко, вдало і на одному подиху.

  Слід також зазначити, що насамперед це молодіжний фестиваль духовної пісні, який проходить з ініціативи місцевих священників храму Різдва Пресвятої Діви Марії.

  Під час фестивалю діяли різноманітні крафтові ярмарки, а працівники дитячої бібліотеки провели вуличну акцію “Обміняй кульку на вірш про Україну”. В цій акції взяли участь діти з усіх сіл Солотвинської громади. Працівники “Карітасу” провели цікаві різноманітні майстер-класи.

  “На фестивалі глядачі переглянули і прослухали виступи юних талантів нашої громади, – розповіла “Галицькому кореспонденту” начальник відділу культури Ірина Суслик. – Останні 2 роки цей фестиваль не проводився, ми працювали здебільшого онлайн. Але дітям потрібна емоційна розрядка і, співаючи пісні про Бога, вони покращували, насамперед, свій психологічно-емоційний стан. Вікова категорія учасників була від 5 до 28 років. Пісні, які звучали з уст учасників, возвеличували Господа. На завершення фестивалю всі бажали один одному здоров’я, всіляких гараздів і зустрічі на VI фестивалі духовної пісні, але вже під мирним небом”.

 • Мар’яна ЛОКАТИР

  Читайте також: Наймолодшому – 8 років, найстаршому – 72: як на Прикарпатті пройшла проща до Гошева

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!