Підкорив Еверест не виходячи з будинку: британець встановив оригінальний світовий рекорд

 • Відстань у 30 із лишком кілометрів британець подолав за 22 години 57 хвилин.

  Британець стверджує, що йому вдалося підкорити Еверест у рекордно короткий термін. У цьому не було б нічого дивного, якби не той факт, що він досягнув «вершини», навіть не виходячи з дому. Він нескінченну кількість разів піднімався сходами свого будинку, пише Главком з посиланням на New York Post.

  Шон Гі хотів підкорити Еверест насправді, але не міг покрити вартість дозволу на сходження – близько $10 тис. зараз, а наступного року вона підніметься до $15 тис. Тож вигадав дешевшу альтернативу.

  «Я давно займаюся змаганнями на витривалість – завжди хотів піднятися на гору Еверест, але проблема в тому, що це дуже дорого»… Це одна з тих речей, які можуть досягти лише люди, які мають багато грошей і часу… У той час я переживав розлучення, тому мені потрібно було відволіктися від цієї ситуації – я подумав, що  найкращий спосіб – піднятися на Еверест», – прокоментував він свій вчинок.

  Сходження зайняло менш як добу

  Виявляється, на найвищу вершину Землі можна піднятися безкоштовно і, навіть, не виходячи з дому. Це довів міцний 37-річний британець, який стверджує, що побив рекорд Гіннеса за швидким сходженням на Еверест. «Сходження» зайняло у нього менше ніж 23 години. Після 14 години ходьби він навіть знайшов 10 хвилин, щоб поплакати в одній із кімнат, розташованих на верхньому поверсі.

  «Це були американські гірки, були моменти, коли я був справді щасливий, і моменти, коли був засмучений. У вас так багато різних думок і почуттів, те, що ви відчуваєте на стартовій лінії, дуже відрізняється від того, що ви відчуваєте в кінці, – пригадав він свої відчуття. – Через 14 годин я пішов в одну з кімнат нагорі і проплакав 10 хвилин, а потім продовжив.

  Шон Гі – ютубер, що публікує відео під ніком s34n Travels. Він стверджує, що ніколи не міг дозволити собі справжню експедицію в Гімалаї, тому вибрав дешевшу альтернативу – нескінченне підняття  сходами будинку. Кошти, отримані від побиття рекорду, він пожертвував на благодійність для підтримки людей, які перебувають у психічній кризі.  

 • За його власним зізнанням, він трохи прорахувався, оскільки не врахував час, необхідний для ходьби сходами. Він думав, що цей захід займе у нього максимум 12 годин, а в результаті вийшло майже 23. Відстань у 30 із лишком кілометрів Гі подолав за 22 години 57 хвилин. 

  Читайте також: Прикарпатець увійшов до топ-30 на чемпіонаті світу зі стрибків з трампліна

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!