Підприємець з Калуша викладе за місце під «кавовий стаканчик» 17 тисяч гривень

 • 27 грудня у міській раді відбувся комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення  пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші, зокрема для здійснення торгівлі кавою та  пресою.

  Як повідомив «Калуш ФМ» начальник управління економічного розвитку Калуської  міськради Юрій Соколовський, на  конкурс було представлено 12 об’єктів: 3 об’єкти на здійснення торгівлі кавою і 9 – друкованою продукцією. Документи надійшли на 11 об’єктів від 28 претендентів, передає Калуш.ФМ.

  На один об’єкт, зокрема, на встановлення пересувної палатки для торгівлі пресою на вул. Дзвонарській біля будинку №5 охочих не було. Проте на всі інші заяви подали від двох до чотирьох претендентів.

  Базова ставка за оренду місця під «кавові стаканчики» становила 5 тисяч гривень, а під палатки для продажу преси на вул. Б. Хмельницького, вул. Пушкіна та на пр. Лесі Українки  – 500 гривень.

  За словами Юрія Соколовського, за оренду місць для торгівлі друкованою продукцією ажіотажу не було. Всі вісім пішли за ціною 520-530 гривень. А ось за оренду місць для торгівлі кавою торги були жвавіші. Так, за місце під «стаканчик» на пр. Лесі Українки біля будинку №1 один з претендентів зголосився викласти 17 тисяч гривень, саме він і став переможцем. Котувалося також місце на вул. Б. Хмельницького біля  будинку №30. За нього підприємці доторгувалися до 12 тисяч 550 гривень. І лише за право встановити кавовий кіоск на вул. Дзвонарській біля  будинку №5 ціна зросла всього на 100 гривень порівняно з базовою, тобто до 5100 гривень.

  У результаті, 11 учасників конкурсу визнали переможцями. Від них у бюджет міста має надійти 38 тисяч 840 гривень. На 29 грудня більшість із них заявлені суми проплатила. Загалом на проплату переможці мають 3 дні.

 • Окрім того, учасники конкурсу сплатили до бюджету міста 2380  гривень за участь у торгах.

  Тепер переможці конкурсу зобов’язані виготовити в архітектурі паспорт прив’язки тимчасової споруди, а відтак у Фонді комунальної власності територіальної громади Калуша укласти договори оренди конструктивних елементів благоустрою і щомісячно сплачувати орендну плату.

  Нагадаємо, у Коломиї можуть заборонити встановлення нових МАФів.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!