Підприємці Франківська отримали понад три мільйони гривень карантинних виплат

 • У зв’язку з втратою частини заробітної плати найманими працівниками суб’єктів господарювання та втратою частини доходу фізичними особами-підприємцями, робота яких тимчасово була зупинена внаслідок запровадження у 2021 році обмежувальних протиепідемічних заходів, Івано-Франківська міська рада вирішила виплатити соціальну підтримку застрахованим особам у вигляді одноразової матеріальної допомоги.

  Про це пише Вікторія Сусаніна, перша заступниця міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  “Франківські підприємці, які постраждали від карантину, змогли отримати по дві тисячі гривень допомоги з бюджету громади. Ще по 500 гривень виплатили їхнім застрахованим найманим працівникам. Ці гроші виплачено додатково до 8 тисяч гривень, які підприємцям виділив Кабмін із держбюджету”, – пише заступниця.

  Прийом документів через додаток «Дія» на отримання цих грошей тривав до 18 травня, прийом документів через Департамент адміністративних послуг (ЦНАП м. Івано-Франківськ) на отримання допомоги з місцевого бюджету тривав з 1 до 30 червня, згодом його було продовжено до 15 липня. До заяви необхідно було додати копію банківського документа, який підтверджував отримання допомоги з Державного бюджету.

  В міру надходження заяв та документів міський Департамент економічного розвитку, екології та енергоощадження готував рішення про виплату коштів, які розглядали на засіданнях виконавчого комітету. Відповідно до опрацьованих заявок прийнято шість рішень виконкому. Згідно з ними допомогу з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади надано 1 399 ФОПам та 855 найманим працівникам.

  Загальна сума склала 3 мільйони 225 тисяч 500 гривень.

 • Варто зауважити, що з бюджету громади також надається матеріальна допомога людям, які перехворіли на COVID. За 6 місяців 2021 року таких допомог було надано на суму 6 мільйонів 111 тисяч гривень.

  “Зокрема, за І півріччя 2021 року лікарям, які захворіли на COVID-19 виплачено 864, 0 тис. грн. Вчителям, які захворіли на COVID-19 – 1 167,0 тис. грн. Іншим громадянам, які захворіли на COVID-19 ще 3 500,0 тис. грн. Родинам померлих від COVID-19 – 580, 0 тис. грн”, – йдеться в дописі.

  Читайте також: в Україні за минулий тиждень вакцинувались від COVID-19 понад пів мільйона осіб

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!