Підтримка діаспори: як підвищити цінність життя і свободи українців

  • Щоби світ пізнав цінність та унікальність України, представники української діаспори в Данії та Бельгії спільно з проєктом “Академія сучасного політика” запрошують усіх охочих долучитися до флешмобу “Україна – серце Європи! Почуйте його!”. Для цього потрібно опублікувати фейсбук-пост згідно з цими відеопорадами.  

    У публікаціях ініціатори пропонують писати про видатного українця, унікальне місце, проєкт чи організацію з важливою місією, інші національні особливості, цінності з хештегом #WorldSaveUkraine, позначаючи іноземні організації та політиків, інформують в “Академії сучасного політика”.

    Акція діятиме впродовж 2022 року, та долучатися важливо зараз щоб в теперішній складний час додавати позитиву відносно України в серця людей з різних країн світу. Це зблизить нас та підвищить цінність свободи й життя українських громадян.

    В мережі можна побачити пости про українські цінності, оперного співака-героя, винаходи, культурні й туристичні проекти, історичну справедливість, найдавніший храм на Землі, найбільшу площу Європи, цілющі джерела та водоспади, міста музики та Лева, а також, про українські аналоги Версалю, Венеції, Парижу й інші туристичні перлини.

    Флешмоб вже підтримали “кіборг” Микола Тихонов, “голос Майдану” Євген Нищук, співаки Руслана Лижичко, Марія Бурмака, Ілларія, Віктор Павлік, екс-директорка Українського культурного фонду Юлія Федів та більше 10 народних депутатів України, серед яких Андрій Боблях, Лариса Білозір, Олександр Аліксійчук, Іван Чайківський, Михайло Цимбалюк, Людмила Марченко, а також, Міністр освіти і науки України 2016-2019рр. Лілія Гриневич, громадські діячі, політологи й інші, хто живе з Україною в серці.

    Ініціативу започаткувала Марія Колесник (українка з Данії) разом із спільнотою “Академії сучасного політика” та політологом Олександром Палієм, яких надихнув Фейсбук-пост засновниці Українського кризового медіа центру Наталії Попович, де згадується, що в міжнародних ЗМІ меседжі про українців лунають як статистика. Та українці – це значно більше ніж бездушні цифри! 

    Організатори пропонують долучатися не лише в статусі учасників, а й ставати партнерами організаційними, інформаційними, ресурсними,  підтримуючи флешмоб та нові етапи акції впродовж 2022 року. Зголошуватися краще, пишучи в приватні повідомлення на сторінку Академії або адресу projectaspua@gmail.com. 

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!