Підтримка прийому біженців з України в Естонії впала до найнижчого за 12 місяців рівня

 • Підтримка прийому українських воєнних біженців серед жителів Естонії впала до найнижчого рівня за 12 місяців. У лютому 67% жителів вважали, що держава в разі потреби має приймати українських воєнних біженців.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного фірмою Turu-uuringute на замовлення Державної канцелярії, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ERR.

  Проти прийняття Естонією українських воєнних біженців у лютому були 24 відсотки респондентів, решта не зуміли висловити думку з цього приводу.

  Серед естонців прийом українських біженців у лютому підтримували 76%, серед неестонців – 48%. Не підтримували – 17% і 38% відповідно. 6% естонців і 14% неестонців вагалися з відповіддю.

  За повідомленням Держканцелярії, підтримка прийому українських воєнних біженців серед усіх жителів країни впала до найнижчого рівня за 12 місяців.

  У грудні, коли проводилося попереднє аналогічне опитування, 73% респондентів підтримували прийом державою українських біженців, проти були 21%. Ще 6% тоді не зуміли висловити думку.

  У лютому 66% жителів Естонії підтримували військову допомогу союзників Україні (85% естонців, 27% представників інших національностей), 80% підтримували надання гуманітарної допомоги Україні (88% естонців, 64% представників інших національностей), 69% вважали, що Естонія має підтримувати повоєнну відбудову України (80% естонців, 47% представників інших національностей), а 61% підтримували санкції проти Росії, навіть якщо це спричинить помітне зростання цін на енергію та продукти харчування в Естонії (79% естонців, 25% представників інших національностей).

  З кінця лютого 2022 року Естонія прийняла понад 68 000 українських воєнних біженців.

  До теми: “Євробачення-2023”: біженці з України зможуть потрапити на пісенний конкурс безплатно

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!