Підтримка ЄС: Громади Прикарпаття зможуть подати нові проєкти

Сьогодні, 9 грудня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

Втім, сам Денис Шмигаль наразі перебуває у відрядженні на Львівщині, де буде підписаний п’ятисторонній договір щодо дороги під назвою Мале карпатське кільце. Тож нараду провела його перша заступниця Марія Савка.

Про особливості реалізації програми «Підтримка регіональної політики України», яка фінансується за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу, розповів Дмитро Романюк, заступник голови ОДА.

“Наразі ми реалізовуємо 65 проєктів на суму понад 800 мільйонів гривень. У наступні роки також передбачено фінансування на регіональний розвиток. Ми продовжимо подавати проєкти, адже хочемо отримати бюджетну підтримку країн ЄС”, – сказав Дмитро Романюк.

Він закликав всіх причетних до цього ґрунтовно вивчити документи, щоб якісніше і правильніше писати проєкти. Основними напрямками розвитку стануть екологія, бізнес, розвиток депресивних територій, розвиток туризму та інші сфери.

“Новий конкурс буде оголошено 31 березня. Спочатку всі проєкти оцінять на відповідність нормативним вимогам, і вже потім буде засідання конкурсної комісії, в кінці серпня. Наш розвиток прямо залежить від можливості залучити ці кошти. Цьогоріч мова йде про 50 мільйонів”, – додав посадовець.

Читайте до теми: За грантові гроші реалізують три туристичні проєкти Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!