Підвал стане магазином: Подробиці будівельного конфлікту по вул. Набережна, 32, або Паркан воскрес-2

 • Проект “Побудовано в Івано-Франківську” з’ясував подробиці будівельного конфлікту по вул. Набережна, 32.

  З’ясувалося, що 23 лютого 2010 року Івано-Франківська міська рада прийняла рішення «Про укладення договорів на сервісне користування реальною (ідеальною) часткою прибудинкової території» із підприємцем Романом Сливкою.

  Землю підприємцю надали в користування для переобладнання підвального приміщення під крамницю промтоварів. Договір укладено на 10 років.

  В результаті грошової оцінки, підвальне приміщення площею у 261 м2 оцінили в 1 мільйон 65 тисяч гривень.

  Згідно договору Роман Сливка за користування землею платить всього 1 129 гривень на рік. Згідно рішення міськради і додатку до нього, Роману Сливці передали 261 м2 землі для обслуговування торгових приміщень та прибудинкову територію для прибудови площею у 644 м2. При цьому, територію під крамницю промтоварів Сливці віддали на 10 років. А прибудинкову територію, яка на сьогодні обгороджена парканом, надали всього терміном на один рік.

  В 2013 році теперішній міський голова Руслан Марцінків трощив кувалдою будівельний паркан на прибудинковій території по вул. Набережна, 32.

  «Ситуація у дворі Набережна, 32 – черговий приклад будівельного свавілля. Перед самими вікнами житлового будинку місцевий підприємець вирішив збудувати розважальний центр. Мешканці одразу забили на сполох, але підприємець на спротив громади не зважав, натомість обгородив територію високим парканом, який, окрім того, зайшов на проїжджу частину. Важливим є той факт, що оренда на дану земельну ділянку завершилася ще у 2010 році, тобто права власності у підприємця немає. Окрім того, зухвалий забудівник привласнив собі ще й шмат дороги», – розповідав тоді Руслан Марцінків.

 • На сьогодні, будівельний паркан по вулиці Набережній 32, дивним чином знову «воскрес».

  Зазначимо, що департамент архітектури та містобудування протягом 2015 року видав 225 містобудівних умов та обмежень на забудови земельних ділянок. Про це команді проекту Побудовано в Івано-Франківську повідомили у відповіді на інформаційний запит та надали реєстр виданих містобудівних умов та обмежень.

  12656077_946731838709859_208720810_o

  Нагадаємо, що на Франківщині держархбудінспекція перевірить два цегельні та один бетонний заводи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!