Пільгові поїздки відновляться: у Коломиї зросте вартість проїзду в маршрутках

 • Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

  За його словами, міська рада відтягувала цей момент наскільки можна було. Але, на жаль, зараз діватись нікуди, тому змушені підняти проїзд у громадському транспорті в Коломиї.

  «Це вимога перевізників. І мусимо йти їм на зустріч, щоб громадський транспорт міг працювати далі. Вони просили підняти ціну по місту до 12 гривень, але ми зійшлися на 10 гривнях. Тариф до сіл не підіймаємо», – пояснив він.

  Станіславський зазначив, що у Калуші, Хмельницькому, Мукачево ціну на проїзд підняли до 12 гривень, у Франківську та Чернівцях – до 10, у Стрию, Дрогобичі, Львові – до 15, у Долині – до 10-12, у Луцьку – до 14 гривень.

  «Думаю, багато пояснювати, чому мусимо йти на цей крок не треба. Всі бачать скільки зараз коштує пальне, яке є основною складовою тарифу. А крім нього є інші чималі витрати як от запчастини, заробітна плата водіям тощо. Ми підіймаємо тільки до 10 гривень за рахунок того, що міська рада також збільшить компенсацію за пільговиків. Але через це до перевізників є чіткі вимоги – щоб не було на них скарг. Водії зобов’язанні брати талони з 9 до 16 години», – наголосив мер.

  Якщо виконавчий комітет затвердить новий тариф, то він буде діяти з 1 серпня, а талони мають брати вже відзавтра.

  Нагадаємо, на Коломийщині створять оздоровчий центр “Тепло крилатої душі”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!