Після серії самогубств підлітків повісилася молода вчителька

 • Після серії самогубств у Погребищі знову трагедія — пішла із життя 22-річна жінка. Аналогічний випадок стався і в Ладижині.

  Менше ніж за місяць у Побребиці на Вінниччині сталося одразу три самогубства підлітків. Місцеві жителі ще тоді забили на сполох, не випускали дітей з дому та вважають, що все це прояви диявола, передає 33 канал.

  Першим зважився на фатальний крок 17-річний студент медколеджу Влад Марнопольський. Вранці 18 вересня його повішаним знайшла матір. Передсмертної записки не виявлено. Влад був підписаний у соцмережі на різні групи, які мали суїцидальний характер. Щодо другого випадку, то тут вдаються до містики і кажуть, що ніби комусь із рідних приснилось, що до 40 днів буде три самогубці. І після цього пророчого сну 7 жовтня знайшли повішеним 18-річного Юрія Мельника. Він не раз казав друзям, що зробить щось із собою… Третій хлопець – 18-річний Вадим Протопіш. Він був однокласником Юрія Мельника. Навчався у Вінниці в медуніверситеті, у нього була дівчина Юля, але вони розійшлися, що, за словами рідних та близьких покійного, і стало причиною суїциду. Втім, рідні цієї дівчини звинувачення відкидають. Кажуть, що покійний мав важкий характер і часто ображав її. Не раз начебто шантажував, що якщо вона не повернеться до нього, то щось із собою зробить. Додають, ніби у Вадима були непрості стосунки з батьками.

  На вулиці, де повісився Вадим Протопіш, сусіди повідомили, що після першого самогубства мама їздила до ворожки. Їй сказали, що до кінця цього року повіситься ще восьмеро дітей.

  У це важко повірити, але пророцтво ворожки починає збуватись. Бо минулого вівторка у Погребищі знову сталось самогубство. Цього разу із життя пішла 22-річна Віта Воловикова. Вона нещодано вийшла заміж за місцевого Сергія Бурлаку. Він рідний дядько третьої жертви самогубства — Вадима Протопіша… Уявіть собі, в одній родині два самогубці за місяць! Останнім часом, за словами місцевих, Віта пережила декілька стресових ситуацій. Відомо, що дівчина повісилась у гаражі. Біля неї було дві записки. В одній Віта просила вибачення за цей фатальний крок, в іншій — просила нікого не звинувачувати у смерті. На тілі ознак насильницької смерті не виявлено, наразі відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства із позначкою «самогубство».

  “Віта родом із села Мончин Погребищенського району. Мама в неї соціальний працівник. У родині виховувалось троє дітей. У школу Віта прийшла на роботу 8 вересня. Була на півставки вихователем групи продовженого дня. Паралельно закінчувала шостий курс історичного факультету Вінницького педагогічного університету. Дівчина привітна, лагідна, завжди усміхнена, дуже гарно до дітей ставилась, чудово співала, — розповідає директор Погребищенської школи №1 Тетяна Носова. — Із першим чоловіком Віта розійшлась, знайшла нове кохання. Її обранець був набагато старшим, в нього дитина навчається в дев’ятому класі. Свого часу Віта пережила дуже серйозне захворювання, її оперували”.

   

  Нагадаємо, У Коломиї чоловік вистрілив собі в голову

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!