Після заяви українських поеток фестиваль в Естонії скасував виступ росіянки

 • 8 травня в Естонії почався фестиваль Prima Vista. Українські письменниці Анна Грувер та Олена Гусейнова заявили про відмову від участі через залученість до програми російської письменниці Лінор Горалік.

  Пізніше організатори скасували її виступи, пише “Суспільне. Культура“.

  Фестиваль зробив це “через суперечливу інформацію про її діяльність, яка створила напруженість серед інших іноземних гостей фестивалю”.

  “Організаційна команда Prima Vista не мала підстав сумніватися в протистоянні Лінор Горалік Путіну та в її підтримці України, але, враховуючи напруженість і реакцію, що виникла, ми наразі не бачимо іншого рішення, окрім як скасувати її виступи”, — зазначила голова правління фестивалю Кріста Ару.

  За її словами, це важкий вибір для фестивалю. Водночас Prima Vista “мусить продемонструвати сильну підтримку Україні в цій війні”.

  У власному пості у Facebook Горалік повідомила, що проведе один із запланованих виступів поза межами фестивалю, а подія про одяг росіян на мітингах скасована. Вона також зазначила, що не знала про відмову українок брати участь у фестивалі.

  До теми: 13-річна українка відмовилася співати на конкурсі в Італії через участь росіян

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!