Пісня Франції для Євробачення-2021 натхненна композитором, який народився в Рогатині

 • Барбара Праві з Франції отримала друге місце на Євробаченні-2021, виконавши пісню Voilà.

  На образ та композицію співачку надихнула Едіт Піаф. Та для неї писав пісні композитор, який народився в Рогатині, повідомляє “24 канал”.

  Цікаві деталі виступу французької виконавиці повідомив Ігор Осташ – посол України в Лівані. Він наголосив, що цього року наша країна відзначилась не тільки феєричним виступом гурту “Go_A”. 

  Ігор Осташ поділився, що французька співачка Барбара Праві виконала зворушливу пісню Voilà, яка є ремінісценцією творчості Едіт Піаф. Багато хто зауважив схожість між цією композицією та вальсу Піаф “Padam, padam”, адже він став лейтмотивом для виступу Праві. 

  Цю пісню написав для Едіт Піаф у 1951 році композитор Норберт Гланцберг. Це була третя його пісня, написана для “паризького горобчика” після Sophie (1948) та Il fait bon t’aimer (1950),
  – написав посол.

  Норберт Гланцберг народився у жовтні 1910 року в Україні – у Рогатині. Тоді його називали Натаном. Однак сім’я хлопчика переїхала до Німеччини наступного року. Вже 1941 він познайомився з Едіт Піаф.

 • “Ось так мелодія, написана народженим у Рогатині Натаном Гланцбергом, надихнула одну з найяскравіших зірок цьогорічного Євробачення!” – підсумував Осташ.

  До теми: Прикарпатець змайстрував сопілку, з якою Україна пройшла у фінал “Євробачення”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!