Пісня Тіни Кароль стала саундтреком до нового серіалу каналу 1+1

 • Саундтреком серіалу стала головна пісня альбому “Інтонації”.

  Скоро на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нового мелодраматичного серіалу “За три дні до кохання”. Головні ролі у стрічці виконали українські актори Анастасія Карпенко, Дар’я Єгоркіна, Олександр Кобзар та білоруський актор  передає 1+1.

  Головна героїня серіалу – успішна і приваблива Дана Романова, яка мала в житті практично все, – великий бізнес, друзів, пристрасний роман. Але в один день все її щасливе життя виявилося під загрозою. Того ж дня молодий і амбітний бізнесмен Павло Солдатов опинився на межі банкрутства та втрати найдорожчого, адже кредитори загрожують його дружині. У цей день шляхи Дани і Павла випадково перетнулися в Одесі. Самотність та відчай головних героїв призводять до незвичайної дилеми, адже Дана пропонує погасити борг Павла в обмін на три дні його життя.

  Саундтреком серіалу стала головна пісня мультиплатинового альбому Тіни Кароль “Інтонації” – “Дика Вода”, лірик-відео до якої набрало більше мільйона переглядів у Youtube. До речі, вже втретє композиція виконавиці стає музичним обрамленням продуктів телеканалу 1+1. Так, раніше пісня “Сдаться ты всегда успеешь” стала саундтреком серіалу “Хазяйка”, а “Я не перестану” – стрічки “Хороший хлопець”.

  «Я думаю, дуже символічно, що, пісня “Дика вода” з альбому “Інтонації”, який поєднав у собі симбіоз жіночих історій та доль, стала саундтреком нового серіалу на телеканалі 1+1. Головна героїня Дана – сильна, незалежна та успішна, якою і має бути справжня жінка, така, про яку я співаю у цій пісні. Дика вода – особлива композиція для мене, і я щаслива, що вона знайшла відгук у серцях моїх слухачів, а альбом став мультиплатиновим», – коментує співачка.

 • Нагадаємо, режисером серіалу став Сергій Щербин, продюсер – Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна, креативний продюсер – Олена Єремєєва. Автор сценарію – Ірина Чернова. Виробництво – “1+1 Продакшн”.

  Також ролі в серіалі виконали зірка фільму “Кіборги” В’ячеслав Довженко, Олександр Гетьманський, Андрій Мостренко, Тамара Морозова, Влад Онищенко, Олена Провотарь, зірка проекту “Маленькі гіганти” на 1+1 Женя Лебедин, Олександр Ганноченко, Єлизавета Курбанмагомедова, Марія Заніборщ, Анатоль Фон-Філандра та ін .

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!