Плани Путіна щодо України провалилися, – Блінкен

 • Блінкен також зауважив, що в Європі є сильний альянс на підтримку України, більший ніж був раніше. 

  Держсекретар США Ентоні Блінкен вважає, що створення об’єднаної міжнародної коаліції на підтримку України означає, що президент Росії Володимир Путін зазнав невдачі у своїх амбіціях, повідомляє УНН із посиланням на The Guardian. 

  Про це він сказав, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Ер-Ріяді в Саудівській Аравії.

  “Щодо України, ми змогли об’єднати стільки країн не лише в Європі, а й за її межами. Країни визнають, що була агресія не лише проти України, але й проти деяких основоположних принципів міжнародної системи. І якщо ми залишимо цей виклик безкарним, тоді ймовірно, що потенційні агресори всюди звернуть увагу на це. І ми матимемо світ, у якому буде більше, а не менше конфліктів”, – заявив Блінкен. 

  Він наголосив, що ефективно об’єднавши багато країн, “ми допомогли неймовірно сміливим українцям відбити агресію, і зараз це постійні зусилля, постійна боротьба, але задуми Володимира Путіна щодо України спочатку, щоб стерти її з карти, щоб включити її в Росію – це не вдалося”. 

 • “І я думаю, у нас є план, який дозволить Україні з часом досягти успіху. Сильна країна: військово, економічно демократична”, – додав держсекретар США. 

  Нагадаємо, Німеччина боїться передати Україні заморожені російські активи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!