«Ми платимо за холод», – У Ямницькій ОТГ скаржаться на холод в школі

 • Про це на сесії Ямницької ОТГ 28 лютого заявила депутат, директор Павлівського НВК Олександра Бондар.

  Депутати якраз розглядали клопотання ТОВ «Теплодар Карпати ІВ» щодо затвердження вартості на теплову гігакалорію вироблену на твердопаливній блочно-модульній котельні, яка знаходиться на території Павлівського НВК.

  Директор НВК Олександра Боднар пояснила, що має багато питань до цієї організації, адже в школі холодно.

  «По суті якості тепла немає. Ми платимо за холод. В школі максимальна температура 12 градусів, а середня – 8-9. Треба, щоб хоч дрова сухі привозили, бо коли вони мокрі і м’якої породи, то не дають ніякого тепла», – наголосила директорка.

  Голова Ямницької ОТГ Роман Крутий повідомив, що ця ситуація йому відома і він мав розмову з керівником «Теплодара». Той виправдовується, що фірма має проблеми з оплатою і немає укладеного договору.

  «Вони визнають, що немає відповідної температури у навчальному закладі . Їхня пропозиція була 1680 грн. за одну гігакалорію. Ми ж затверджуємо їм 1371 грн. за одну гігакалорію», – пояснив Крутий.

  Також він запропонував направити до школи комісію, щоб вона зафіксувала температуру та порушення умов договору. Тоді ОТГ вже зможе вживати якісь міри. «Ми зараз приречені. Він послуги надав і ми не відмовились від них. Напевно, доведеться заплатити і укласти договір до завершення сезону. А дальше будемо приймати рішення, чи укладати договір на наступний сезон чи шукати іншого постачальника тепла. В школі є стара система опалення, тмоу ми плануємо виділити кошти і замінити її», – додав голова ОТГ.

 • Раніше “Галицький кореспондент” писав, що восени минулого року в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді відбулися перші вибори. Так, до Ямниці ще приєдналися три села – Сілець, Тязів та Павлівка. Про це ми писали у статі «Війна за мандати».

  Також ми писали, що бюджет ОТГ на наступний рік складатиме 81 млн. 267 тис. 800 грн. З них загальний фонд бюджету – це 55 млн.117 тис. 500 грн. і спеціальний фонд – 26 млн. 150 тис. 300 грн.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!