ПНУ увійшов у ТОП-20 кращих університетів України

 • Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника посів 17 місце у ТОП-200 університетів України. 

  Центр міжнародних проєктів “Євроосвіта” у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував шістнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України “Топ-200 Україна 2022”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сайт ПНУ.

  При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні і світі, яка зазнає глибинних змін, у тому числі в результаті впливу пандемії COVID-2019 та повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну.

  Базовими принципами визначення рейтингів університетів України є:

  1. Забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів. Для цього використовувалися лише відкриті дані прямих вимірів, викладені на вебресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ. Методика розрахунків університетських рейтингів є доступною для громадськості з метою перевірки отриманих результатів.
  2. Врахування всебічності і багатогранності діяльності університетів. З цією метою їх робота сукупно оцінювалася на ширшій базі показників у порівнянні з відомими рейтинговими системами.
  3. Пріоритетність євроінтеграційних процесів. Виходячи з важливості євроінтеграційних процесів вищої освіти України, вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (QS World University Rankings та інше) встановлені вищими за вагові коефіцієнти національних показників.

  З академічним рейтингом ЗВО України “Топ-200 Україна 2022″ можна ознайомитися за посиланням.

  До теми: Херсонський державний університет переїхав у Івано-Франківськ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!