По франківському парку їздить дитячий потяг з дизелем і без дозволів

 • В Івано-Франківську на території міського парку культури та відпочинку їздить дитячий потяг без відповідних дозвільних документів.

  Про це у соцмережі повідомила Руслана Василюк, директор КП “Центр розвитку міста та рекреації”.

  “Парк Шевченка. Підприємець без дозволів та з неналежним транспортним засобом (дизельний мотор від мотоблоку, гудить і коптить). Попри наші зауваження та попередження знову вийшов на «заробітки», плюючи на закон, безпеку дітей та екологію. Викликали поліцію та доведемо цю справу до кінця. Просимо зробити його відомим!”, – пише Руслана Василюк.

  У коментарі для “Галицького кореспондента” вона пояснила, що цей підприємець раніше мав дозвіл на цей атракціон біля міської ратуші, звідти його вигнали, і він перемістився в парк.

  “Йому пояснили, що це небезпечно для дітей і відвідувачів. Поїзд обладаний неякісним мотором, кипить, смердить, коптить. Тоді він пообіцяв, що більше не буде – але продовжує їздити. Він має мати дозвіл виконкому і категорію А – натомість не має нічого. Поліція прийняла заяву, її будуть розглядати – цим займається управління по боротьбі з економічною злочинністю. Йому загрожує до 17 тисяч гривень штрафу за ведення економічної діяльності без дозволів. Можливо, це буде наукою, бо у нас підприємці часто намагаються обійти закон”, – прокоментувала Руслана Василюк.

  Ситуацію також прокоментували і в обласній патрульній поліції.

  “Веселий паровозик поїхав додому і згодом його машиніст буде давати пояснення в Управлінні захисту економіки щодо порушення провадження господарської діяльності (ст. 164 КУпАП)”, – коротко пише прес-служба УПП.

 • Нагадаємо, Для юних франківців влаштували розважальну програму в парку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!