Поближче до лісу: лісівники Франківщини організували для дітей «Свято лісу»

 • До Дня захисту дітей в Івано-Франківську лісівники провели «Свято лісу». Це вже вчетверте у середмісті відбувається таке дійство. Його організатором є Івано-Франківський осередок Товариства лісівників України, повідомляє Галицький кореспондент.

  «У складний для країни час хочемо підтримати родини воїнів, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб. У такий спосіб намагаємося відволікти, дати можливість на декілька годин забути дітям, матерям про щоденні клопоти і пекло війни, – розповідає Олексій Голубчак, голова осередку Товариства лісівників. – У цей же час майже 30 тисяч лісівників Прикарпаття працюють на перемогу. Щотижня на будівництво фортифікацій відправляється деревина, військові частини забезпечуються технікою, автомобілями, інструментами, паливно-мастильними матеріалами. Хто не воює, той піклується про родини мобілізованих працівників лісових господарств, а таких понад дві сотні».

  У «Святі лісу» взяли участь філії Карпатського лісового офісу. Лісівники приїхали до Івано-Франківська, щоб розповісти містянам про роботу лісівника, особливості поведінки у лісі, про лісових мешканців і як поводитися при зустрічі з ними.

  Фахівці Вигодської філії провели майстер-клас з висаджування лісових культур. Лісівники привезли на свято саджанці ялиці, ялини, бука, модрини, дугласії. Працівники Франківської філії організували експозицію лісових і декоративних рослин.

  Мисливознавці та єгері Верховинської філії разом з дітьми майстрували житло для птахів, презентували художні роботи з деревини. Лісівники Калуського лісового господарства пригощали лісовими ягодами та березовим соком.

  Науковці Галицького національного природного парку проводили уроки екограмоти, знайомили дітей з породами дерев. Розповідали про рослини, які ростуть у парках і скверах міста. З собою фахівці парку привезли чималу виставку шишок. Була серед них і найбільша шишка сосни ламберти.

 • Усі бажаючі вправлялися у сіноплетінні та гончарстві, розважалися з лісовими звірятами і Мавкою.

  До теми: Лісівники Надвірнянщини передали допомогу для колеги-воїна

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!