Поблизу Гуляйполя загинув командир стрілецького взводу Андрій Бойко

 • На війні загинув колишній оператор ТРК «Вежа» Андрій Бойко.

  Це сталось 6 квітня внаслідок ворожого обстрілу поблизу Гуляйполя (Запорізька обл.), повідомляє «ВЕЖА».

  Андрій був командиром стрілецького взводу 102 оБр ім. Дмитра Вітовського. 

  Навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Також закінчив аспірантуру в університеті ім. Короля Данила. Працював головним оператором в ТРК «Вежа». Здійснював зйомку та монтаж телесюжетів до випусків місцевих новин. Створював авторські телепрограми та YouTube проєкти.

  У 2018 р. спільно з командою однодумців заснував компанію «Лампа Продакшн», яку згодом було перейменовано в YANG.agency.

  Компанія під керівництвом Андрія створювала відеоконтент, зокрема соціальні та рекламні ролики, телепрограми, а також здійснювала SMM супровід різних підприємств та брендів.

  З 2018 р. Андрій Бойко приєднався до «Народного Руху України». Захоплювався історією. Вів та пропагував тверезий спосіб життя.

  «Честь всім тим, хто захищає Україну, тим, хто зараз в окопах і на постах, всім тим, хто б‘ється і перемагає противника, який в десятки разів переважає в артилерії, авіації, техніці та снарядах, всім тим, хто після декількох поранень і контузій беруть зброю в руки і всупереч болю, стискаючи зуби, йдуть в бій!

 • Ми продовжуємо справу попередніх поколінь, ми пишемо історію цілого світу, і ми переможемо!», – писав раніше Захисник на своїй сторінці в Instagram.

  Андрій з перших днів повномасштабної війни добровільно вступив до лав ЗСУ і до останнього відважно боронив Україну.

  Вічна Слава Герою!

  До теми: Рації для військових: маленькі актори зібрали 40 тисяч для ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!