«Почуйте нас!»: Жителі Снятинщини виступили проти приєднання до Заболотівської ОТГ (фото)

Сьогодні, 30 січня, до Івано-Франківської ОДА приїхали люди з чотирьох сіл Снятинського району.

Мешканці сіл Новоселиця, Джурів, Попельники і Тучапи протестують проти їхнього приєднання до Заболотівської ОТГ.

«Нас хочуть добровільно-примусово приєднати до Заболотівської ОТГ. Вчора ми перекривали дорогу, а сьогодні все залишили і приїхали сюди», – каже прикарпатець Василь.

Читайте також: На Снятинщині люди перекрили дорогу

В.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів пообіцяв прикарпатцям що їхнє питання вирішиться.

«Рішення не приймається зараз. Є відповідні норми. Маю прохання – ми це питання маємо вирішити цивілізовано», – каже чиновник.

Однак снятинчани вимагають почути, чому вони мали йти до Снятинської ОТГ, а потім все змінилося.

О 11 годині у залі засідань облдержадміністрації має відбутися нарада з керівниками медичних закладів області з питань підготовки до укладення договору з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року. Проте мітингувальники кажуть, що не підуть із зали поки, їх не почують.

Заступниця голови Івано-Франкіської ОДА Світлана Онищук каже, що буде створена спеціальна комісія, яка вирішуватиме такі питання.

«Є робоча група, яка вирішує ці питання. Треба ініціювати комісію, щоб вирішила цю проблему. У мене зацікавленостей жодних немає, у яких мене звинувачують. Важко сказати, як зміниться ситуація. Складно зараз працювати з перспективним планом, мусимо розглянути свої методики», – говорить Світлана Онищук.

Нагадаємо, франківська міськрада намагатиметься приєднати Тисменичани до ОТГ. Аби привернути увагу до своєї проблеми, активісти з Тисменичан планували перекрити дорогу. Але до акції протесту справа не дійшла, 15 січня ініціативну групу запросили на розмову з цього приводу до Івано-Франківської облдержадміністрації.

Більше про це читайте у матеріалі «Хочемо до міста».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!