“Податки – це вклад у розвиток економіки, підвищення обороноздатності армії”, – Ірина Короткова

 • 19 жовтня у Будинку вчених у Львові нагородили переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020».

  Підприємства-переможці продемонстрували високі здобутки з дотримання податкової дисципліни, сплати місцевих та державних податків, кількості створених робочих місць та фінансової підтримки соціальних програм.

  Нагороди сумлінним платникам вручали начальник Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Ірина Короткова, голова Львівської ОДА Максим Козицький та голова Ради Територіального відділення Асоціації платників податків України у Львівській області Лілія Долінська.

  За словами начальниці Західного управління ДПС по роботі з ВПП Ірини Короткової, платники, які отримали сьогодні нагороди, зуміли досягти успіхів у непростих умовах.

  «Попри складну ситуацію, великі платники податків Західного регіону сплатили за 9 місяців цього року до Загального фонду Державного бюджету майже 10 мільярдів гривень. Це на 690 мільйонів гривень більше у порівнянні з минулим роком. Маємо значні надходження і до місцевих бюджетів Львівщини – понад 907 мільйонів гривень за дев’ять місяців”, – сказала Ірина Короткова.

  Переможцями у категорії «Великі платники податків» стали компанії, які обслуговує Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків. Це, зокрема, ТзОВ «Свісс Кроно», ТзОВ «СНЄЖКА-Україна» та ТзОВ ТВК «Львівхолод».

  ” У цей нелегкий час Ви не втратили темпу і продовжили працювати чесно і відповідально. Дбати не лише про себе, свої родини, а й про добробут нашої країни. І за це ми Вам щиро вдячні. Я горда, що серед сьогоднішніх призерів є підприємства, які обслуговуються саме у нас, Західному міжрегіональному управлінні. Сплата податків – це вклад у розвиток економіки області, регіону та країни, підвищення обороноздатності нашої армії. Це добробут громадян, втілення інфраструктурних проектів, а також реформ. Бажаю не зупинятись на досягнутому та впевнено крокувати уперед і здобувати нові перемоги”, – додала Ірина Короткова.

 • Зазначимо, що Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводять у два конкурсні тури. Перший – на обласному (регіональному) рівні. Другий тур – на всеукраїнському. Участь на всіх етапах конкурсу для підприємств безкоштовна.

  Умовами участі є:

  • відсутність податкового боргу на 1 січня поточного року.
  • наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств. Для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи.
  • відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року.

  Переможцями обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020» на Львівщині стали:
  – ТзОВ Бурова компанія «Горизонти»
  – ПП «Проект Буд»
  – ТзОВ «Свісс Кроно»
  – ТзОВ «СНЄЖКА-Україна»
  – ТзОВ «Самбірська сонячна станція»
  – ТзОВ ТВК «Львівхолод»
  – ТВД Львівський Маяк
  – ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»
  – ТзОВ «РСП «Шувар»
  – КНП «Сокальська районна лікарня»
  – ПП «НОРДІК-БУД»
  – КНП «Стебницька міська лікарня»
  – ДП «Західний ЕТЦ»
  – ТзОВ «Абсолют Вест Сервіс»
  – ПАТ «Кредобанк»

  Серед критерії відбору: повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, благодійність та соціальний пакет роботодавця.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!