Подорож з сонячної Італії в Карпати: у Франківську презентували українсько-італійський фільм «Ізі»

16 вересня в Івано-Франківську в театрі кіно «Люм’єр» відбулася презентація українсько-італійського фільму «Ізі». Ця комедійна драма є першою офіційною продукцією України та Італії.

Стрічка була створена за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства Культури Італії та Аудіовізуального фонду Фріулі Венеція Джулія. Також картині надали підтримку Італійське посольство в Україні та Італійський культурний центр.

У зйомках фільму, які відбулися в Україні та Італії взяли участь як українські, так італійські актори, серед яких відомі зірки.

Більше частину коштів взяла на себе Україна. Наразі фільм бере участь у різних фестивалях.

Стрічка “Ізі” – це співпраця між Україною та Італією. І не тільки у плані коштів, а й людей та локацій. Фільм не можна розглядати тільки як бізнес, адже він знімався сім років, тут багато емоційного та персонального.

Стрічка знімалася в Україні, тільки 5 днів тривали зйомки в Італії. Загальний бюджет “Ізі” складає 1 млн 200 тис. доларів.

Багато років тому Ісідоро був неймовірно талановитим молодим гонщиком, який починав свою кар’єру в картингу. Але з часом у нього з’явилася дуже велика проблема – перспективний хлопець почав різко набирати вагу, що не могло дозволити йому бути гонщиком (через конструкції болідів і для більшої швидкості ця професія вимагає мінімальну вагу для пілотів). Дійшло до того, що Ісідоро не міг банально сісти в машину. Тепер йому 40 років, життя повільно йде до заходу. Але в один прекрасний день на горизонті з’являється брат Ісідоро, який пропонує йому цікаву, але незаконну і небезпечну роботу. Колишній гонщик повинен за дорученням родича перевезти із сонячної Італії в село на одній з вершин українських Карпат незвичайний вантаж – труну з тілом українського будівельника-гастрбайтера. Ісідоро чекає весела подорож.

В Івано-Франківську фільм представили: Андреа Маньяні – режисер (Італія); Нікола Ночелла – виконавець головної ролі (Італія); Киара Барбо – продюсер фільму (Італія); Орест Гарда – актор (Україна, Львів); Юлія Чернявська – продюсер фільму (Україна, Київ); Олег Щербина – продюсер фільму (Україна, Київ).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!