«Поки що снігу нема, везе», – Марцінків про відсутність опадів

 • В Івано-Франківську розповіли про безпеку руху пішоходів у зимовий період на прибудинкових територіях та тротуарах.

  Міський голова Івано-Франківська під час оперативної наради звернувся до директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталія Бурка.

  «Гарно молишся», – пожартував Марцінків щодо відсутності снігопадів.

  «Стараємось», – відповів Бурко.

  Комунальник доповів, що на їхньому балансі знаходяться всі тротуари, площі та декілька скверів. Для прибирання тротуарів вони мають 8 одиниць техніки, вона обладнана GPS-навігаторами. Техніка має свої 8 маршрутів, куди вона не заїздить – прибирають сніг вручну. Тому на підприємстві 98 людей.

  Також по місту розставлено 206 ящиків для зберігання піщано-соляної суміші. За словами Бурка, наразі у них достатньо людей, проте і більше працівників не завадили б. Також мер запитав чи готова МДК працювати у селах Франківської ОТГ.

  «Я розумію, що тротуарів там фактично нема і дороги гравійно-піщані. Для очищення доріг Франківська треба три години. Але якщо впаде сильний снігопад, техніка може працювати і добу», – пояснює комунальник.

 • Він каже, що комунальне підприємство має три грейдера і цього мало б стати для сіл.

  «Поки що снігу нема, тобі везе», – прокоментував ситуацію Марцінків.

  Також в.о. директора КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» Наталія Ярощук додала, що від них доглядають за прибудинковими територіями п’ять підрядних організацій. Створили вони й бригаду з благоустрою «МІУК», які власними силами щоденно прибирають та доглядають за прибудинковими територіями житлових будинків у Пасічній.

  Нагадаємо: “Не справився, то втопився”: Марцінків пропонує керівникам медзакладів написати заяви на звільнення

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!