Поліцейських Івано-Франківщини відзначили подяками

 • Сьогодні, 28 серпня, під час проведення відеоселекторної наради керівництва поліції Івано-Франківської області очільник поліції Володимир Голубош згідно з наказом Національної поліції України привітав свого заступника Василя Кіцелюка з присвоєнням державного службовця 3 рангу.

  Про це пише поліція Івано-Франківської області.

  Також вручив чергові спеціальні звання і погони полковника поліції Василю Маківничуку (начальнику Калуського відділу поліції) та Миколі Сидоруку (начальнику Надвірняського відділу поліції).

  Крім того, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та затримання групи осіб, які займались вчиненням крадіжок на території міста Івано-Франківськ нагороджені цінними подарунками та подяками ГУНП підполковник поліції Богдан Костюк, капітан поліції Михайло Іванішак, капітан поліції Микола Кучма та капітан поліції Юрій Ревтюк.

  За затримання осіб, причетних до вчинення грабежу, подяки отримали поліцейські Управління патрульної поліції Ігор Тисяк, Олег Соловчук та Олег Яринський. Також подяками нагороджені поліцейські Управління поліції охорони в області Віталій Юзишин та Іван Антоняк.

  Поліцейські оперативно затримали особу, яка намагалася вчинити крадіжку із охоронюваного об’єкту.

 • Наприкінці голова Обласної профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Володимир Бойдуник вручив медаль «За активну участь у профспілковому русі» Володимиру Голубошу.

  Нагадайте: Розшукали вандалів, які пошкодили блискавичник на горі Піп Іван

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!