Поліцейські Прикарпаття отримали ключі від нового службового автомобіля

 • Вчора, 26 червня, за вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на поліцейську станцію Ланчинської ОТГ передали новий службовий автомобіль Renault Duster.

  Транспортний засіб укомплектований всім, що може знадобитися працівникам поліції в процесі роботи, інформує поліція області. 

  Участь у заході взяли начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош, заступник начальника обласної поліції Остап Білейчук, керівник та поліцейські Надвірнянського відділу поліції, голова і представники Ланчинської ОТГ.

  «Ми намагаємось створити умови, аби громадяни почували себе у безпеці. Автомобіль, який отримали поліцейські, дозволить оперативно реагувати на виклики, надавати допомогу громадянам та працювати ще ефективніше. Він підвищить мобільність та якість послуг, які дільничні надають населенню», – зазначив начальник обласної поліції Володимир Голубош.

  Голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович впевнений, що співпраця поліції і громади допомагає забезпечувати безпеку населенню.

 • До слова, поліцейська станція у селищі Ланчин обслуговує територію трьох сіл – Ланчин, село Середній Майдан і село Добротів, а це майже дванадцять тисяч громадян.

  Нагадаємо, за день поліцейські Франківщини перевірили понад сотню закладів, чи дотримуються вони правил карантину. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!