Поліцейський офіцер Старобогородчанської ОТГ Сергій Надрага розповів про нюанси цієї роботи

 • Старший лейтенант поліції Сергій Надрага – один із перших 32-х поліцейських офіцерів громад, які з березня почали служити в ОТГ Івано-Франківської області. Він цілком підтверджує принцип «Я тут живу, я тут працюю», адже повсякчас на виду та на зв’язку з людьми, на звернення яких реагує оперативно та ефективно.

  Сергій зараз обслуговує Старобогородчанську територіальну громаду. До того, як стати «шерифом», він упродовж тринадцяти років працював в секторі превенції Богородчанщини, тож уже має чималий досвід саме у цій сфері правоохоронної діяльності.

  Територія, на якій несе службу поліцейський офіцер громади, наразі охоплює п’ять населених пунктів, де проживає понад шість тисяч людей. Неабиякий позитив, що є можливість використовувати новий службовий автомобіль Renault Duster, укомплектований усім необхідним для роботи поліцейського.

  Особливу увага Сергій Надрага у своїй роботі надає найбільш соціально-незахищеним верствам населення: пенсіонерам, підліткам, багатодітним та проблемним родинам, зокрема тим, що опинилися у складних життєвих обставинах. Поліцейський на території своєї громади знає кожну малозабезпечену, неблагополучну родину, знає кожного сімейного дебошира.

  «Мені важливо, щоб діти не боялись мене, а навпаки – щоб сприймали мене, як друга. Я часто відвідую навчальні заклади. Розповідаю школярам про правила дорожнього руху, про необхідність використання світловідбиваючих елементів, про безпеку в школі та поза нею, тощо», – каже поліцейський.

  Також велику увагу правоохоронець приділяє дітям, тож він є частим гостем у навчальних закладах.

 • “Я вважаю, що з кожною людиною можна знайти спільну мову. Адже поліцейський офіцер громади – це частина громади. Він повинен брати участь в повсякденному житті громадян, допомагати їм вирішити їх проблемні питання, дати поради, а іноді й просто вислухати. Тоді у людей буде довіра і повага до поліції”, – зазначає Сергій.

  Жити для людей, працювати для людей – цього вимагає професія поліцейського офіцера громади. Довіра та повага громадян мотивує Сергія Надрагу на самовіддану службу. Тому 24 години на добу поліцейський на зв’язку, адже оперативна допомога громаді – це його обов’язок. А ще – задоволення своєю роботою, адже, як зізнається офіцер поліції, відчуває, що зараз несе службу на своєму місці.

  Читайте також: Тестування, поліграф та навчання: на Франківщині стартував набір поліцейських офіцерів громад

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!