Поліція Франківщини підписала меморандум про співпрацю і партнерство з ОТГ

На Івано-Франківщині стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади». У рамках цього проєкту поліція Івано-Франківщини підписала меморандум про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. Метою проєкту є тісна взаємодія поліцейського з ОТГ та орієнтація на її потреби.

Відтепер за кожною з 9 ОТГ регіону буде закріплений поліцейський офіцер, який не тільки працюватиме на території цієї громади, а й житиме там.
Захід відбувся сьогодні, 28 липня, в Коломийському відділі поліції за участі керівника ГУНП в області Володимира Голубоша, його заступника Остапа Білейчука та голів ОТГ.
«Цей проєкт має мету побудувати взаємодію між поліцією та ОТГ на принципах відкритості, співпраці, довіри та безпеки шляхом втілення нової концепції у поліцейській діяльності, – зазначив Володимир Голубош. – Дуже важливим та бажаним результатом цього проекту є несення служби поліцією на основі взаємодії з громадою та постійного спілкування з нею».

У свою чергу, ОТГ створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також, із урахуванням можливостей, сприятимуть забезпеченню автотранспортом та оргтехнікою. На сьогодні уже дев’ять громад надали згоду на впровадження проекту.

Заступник керівника поліції області Остап Білейчук, який курує роботу підрозділів превенції, закликав представників громади до подальшої плідної співпраці та порозуміння.

Нагадаємо, у Франківській ОТГ проведуть 13 заходів до Дня Незалежності

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!