Поліція провела правові змагання серед школярів Івано-Франківська

Інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри» став фіналом Всеукраїнського тижня права.

У рамках тижня права організували конкурс працівники прикарпатської ювенальної превенції за підтримки освітян Івано-Франківська, інформує поліція Прикарпаття. 

Конкурс проводився задля виявлення інтелектуально розвиненої і талановитої молоді та визначення кращої команди знавців права з обласного центру.

Позмагатися за звання найкращих правознавців виявили бажання 7 команд навчальних закладів міста Івано-Франківська чисельністю 6 учасників кожна. Конкурс пройшов на базі Івано-Франківської ЗШ 21.

Після представлення своїх команд учні 9-10 класів повинні були дати якомога більше правильних відповідей на запитання, що були розподілені по блоках: «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина», «Загальна декларація прав людини», «Конвенція про права дитини», «Вгадай мелодію», «Історія права», «Фотоконкурс» і «Загальні інтелектуальні компетентності».

Боротьба за першість у конкурсі була запеклою, відтак члени журі зважили на всі старання, знання та талант школярів і визначили переможців. Найкращий результат у змаганнях здобула команда «Астрея» Івано-Франківської ЗШ №22. Другу сходинку посіла команда «Ерудит», яка представляла Івано-Франківську ЗШ №10, а третіми стали «Фізико-технічні левенята» з Івано-Франківського фізико-технічного ліцею.

Переможцям конкурсу журі вручили дипломи та пам’ятні подарунки з символікою прикарпатської поліції та ювенальної превенції. Решта команд отримали подяки за участь у змаганнях, а всі учасники конкурсу  – солодкі подарунки від організаторів «Правничих ігор».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!