Поліція відкрила вхід на центральний ринок у Франківську (ФОТО)

Сьогодні, 26 лютого близько 10 години, поліція відкрила центральну частину ринку. Біля входу в офіс “Торговий Сервіс” досі стоять охоронці.

Нагадаємо, що зранку цього ж дня стало відомо, що Ігор Халаменда, відомий у місті як “Бура”, повернувся на центральний ринок Івано-Франківська. Про це повідомили в офісі Халаменди.

Самі працівники ринку переконують, що їм нічого про останні події не відомо. 

Згодом юрист Ігоря Халаменди Тарас Жарський повідомив, що Халаменда відновлений в правах власника. 

На сьогодні час Ігор Халаменда юридично відновлений в правах власника ТОВ “Торговий Сервіс. Завдяки чітким діям Національної поліції, в правах безпосереднього управління своїм майном, зупинено дію людей, які до сьогодні знаходилися на території ринку, незаконно управляли й отримували кошти завдяки підробним документам вводячи в оману підприємців ринку“, – каже адвокат Халаменди Тарас Жарскький.

Раніше журналіст “Галицького кореспондента” з місця події повідомляв, що зранку на місці працювало Головне слідче управління національної поліції. Журналістів на ринок не пускали, як і містян.

Ще 16 листопада в Івано-Франківську підприємець Ігор Халаменда прийшов на Центральний ринок в бронежилеті, щоб повернути офіс. Він наголосив, що люди, які захопили ринок – рейдери.

Після того, як Халаменда почав говорити, його намагалися облити лайном. Також, за словами юриста Бури, фірма, яка орендувала ринок, створена 1 жовтня 2019 року. Її капітал – одна тисяча гривень.

Згодом, Ігор Халаменда прокоментував події, які трапились у суботу на ринку. Тоді й сказав, що він не буде силовим методом повертати офіс “Торгового сервісу”.

Більше читайте у матеріалі – “Ринок в лайні” 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!