“Політичний замовний характер”: Олександр Сич про блокування дороги в Старому Угриневі

 • Вчора, 1 січня, у рамках відзначення 110-річчя з дня народження Степана Бандери, голова Івано-Франківської обласної ради Олекандр Сич зустрівся з групою мешканців села Старий Угринів, які намагалися блокувати дорогу, що веде до меморіального комплексу.

  Свою позицію щодо ситуації чиновник виклав у соцмережі:

  “Вимогою учасників акції було завершення капітального ремонту дороги. Вона мала явно виражений політичний замовний характер, оскільки її організаторам достеменно відомо, що згідно чинного законодавства ремонт та утримання доріг місцевого значення належить до повноважень районної та обласної державних адміністрацій, а коштами дорожнього фонду, які поступають як субвенція з державного бюджету, розпоряджається винятково обласна державна адміністрація”, – йдеться у дописі.

  За його словами, в тих повноваженнях, якими сьогодні закон наділяє обласну раду, рішення приймаються колегіально і всім депутатських корпусом, а не одноособово головою обласної ради. Маніпулювання людьми Олександр Сич назвав крайнім цинізмом та зауважив, що ініціатор зустрічі, голова Калуської РДА п. І. Данів, намагався присутніх переконати у протилежному і покласти відповідальність на обласну раду, депутатом якої він також є, та персонально на голову обласної ради.

  “Сьогодні виконую обіцянку, дану учасникам блокування, і подаю голові обласної державної адміністрації пропозицію вжити невідкладних заходів щодо завершення капітального ремонту дороги, що веде до меморіального комплексу Степана Бандери в селі Старий Угринів Калуського району. Відповідне звернення також спрямовую голові Калуської РДА п. І. Даніву з пропозицією відповідно до його повноважень вжити належних заходів для організації капітального ремонту та утримання цієї дороги”, – зазначив депутат.

 • Нагадаємо, В Івано-Франківську відзначають день народження Степана Бандери (ВІДЕО)

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!