Польща депортувала 33 українців, які намагались незаконно перетнути кордон із Чехією

  • Польща депортувала 33 українців, які не дотримались правил обсервації, а крім того, незаконно намагалися перетнути кордон з Чехією.

    “У середу, 27 травня, прикордонники у місті Згожелець зупинили чотири автобуси, які прямували до Чехії. Водії транспортних засобів хотіли перетнути кордон без прикордонного та санітарного контролю. Під час перевірки з’ясувалося, що в автобусах (з чеськими і польськими реєстраційними номерами) перебувало 33 громадян України у віці 20-60 років і двоє чехів у віці 45 і 60 років”, – йдеться у повідомленні Прикордонної служби Польщі, пише УНН.

    У результаті проведених перевірок з’ясувалось, що громадяни України легально прибули до Польщі 25 та 27 травня і, згідно з діючими правилами, вони мали б знаходитися в карантині.

    За інформацією польських прикордонників, українцям анулювали національні візи з правом роботи для іноземців і видали кожному з них рішення, на підставі якого вони повинні покинути Польщу. Також їм встановили тимчасову заборону на в’їзд на територію Республіки Польща та інших Шенгенських держав. Їм визначили штрафи за спробу перетнути кордон всупереч встановленим правилам. 

  • До теми: за недотримання карантину у Франківську оштрафували священника Московського патріархату

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!