Польща тимчасово ускладнить життя українцям, що живуть на кордоні

 • З 4 липня Польща тимчасово зупинить малий прикордонний рух між країнами в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Польщі жителів прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща. Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

  Так, польська сторона припиняє застосування статті 3 пункту 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху (затверджено Постановою КМУ № 139 (139-2009-п) від 25.02.09), пише “Сьогодні“.

  Відповідно, у ніч з 3 на 4 липня 2016 р. з 01:00 за київським часом громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон тільки на загальних підставах і за наявності документів, визначених польською стороною (паспортні документи й віза).

  “Просимо врахувати цю інформацію перед плануванням поїздок за кордон зазначеної категорії громадян”, – йдеться в повідомленні.

  923070

 •  

  Нагадаємо, в Івано-Франківську СБУ затримала учасників потужного наркоугруповання.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!