Польські інженери назвали проєкт нового моста на Пасічну у Франківську дорогим і небезпечним

В Іано-Франківськ завітали польські інженери. Вони зійшлися на тому, що вартість проєкту нового моста на Пасічній завищена, а розв’язка – небезпечна для водіїв.

На думку інженерів Даміана Краснянські та Кшиштофа Вахальські, така транспортна розв’язка створить небезпеку для учасників руху та витратить мільйони гривень із бюджету, передають “Карпати”. 

“Враховуючи масштаби інвестицій і помилки в проєктуванні розв’язок, аудит безпеки руху не затвердив би такий проєкт. Перше правило, коли розробляється ідея нового проєкту – наскільки вона буде зрозуміла водіям. Цей проєкт навіть на кресленні важко зрозуміти, це буде призводити до гальмування, небезпечних маневрів, неминучих аварій”, – каже польський інженер Даміан Краснянські.

Кшиштоф Вахальські додав, що розв’язка мосту зміщує головну дорогу, вулицю Надрічну. Так не повинно бути, бо це не магістральна, а житлова вулиця, саме тому проєкт надто дорогий.

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків попросив у Зеленського 150 мільйонів, аби добудувати міст на Пасічну.Він зазначивщо місто будує з тими можливостями, які має.

Нагадаємо, що у вересня 2017 року відбувся аукціон на будівництво другого моста через Бистрицю Солотвинську. В останньому “раунді” аукціону взяли участь дві фірми – “ПБС” та ТзОВ “Містобудівельний загін №112”. Перемогла фірма “Мостобудівельний загін №112”, запропонувавши ціну в 120 мільйонів гривень.

Вартість проєкту моста на Пасічну завищена та не відповідає безпеці руху, – польські інженери

Вартість проєкту моста на Пасічну завищена та не відповідає безпеці руху. До такого висновку дійшли польські інженери, які розробили та збудували понад 200 мостів. До міста їх запросив радник міністра інфраструктури Віталій Загреба. Вони оглянули міст та ознайомилися із документацією#міст_на_Пасічну #Бистриця_Солотвинська

Gepostet von UA: Карпати am Donnerstag, 28. November 2019

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!