Поляки запустили збір коштів на три евакуаційних гелікоптери для України

 • У Польщі запустили велику кампанію зі збору коштів на зброю для України, перший з яких – на три гелікоптери для евакуації поранених.

  Метою ініціативи “Озброїмо Україну”, яку щойно заснували, називають багаторазові збори коштів, щоб усі охочі поляки могли зробити свій внесок задля перемоги України, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Українську правду”.

  “Ми хочемо регулярно купувати ефективну зброю, яка допоможе нашим сусідам захищатися і витурити російських бандитів з території України”, – зазначають в описі кампанії.

  Перший анонсований збір – на три гелікоптери Mi2AM1.

  “Завдяки цим гелікоптерам буде можливо швидше евакуювати поранених і надавати їм необхідну медичну допомогу, оскільки у них є необхідне медичне обладнання. Кожна виграна хвилина має значення і дає лікарям перевагу у боротьбі за життя пораненого”, – зазначають на сторінці кампанії.

  Купувати будуть гелікоптери українського виробника AviaGrade – щоб спростити майбутню логістику й технічне обслуговування, а також підтримати українську економіку. Всього потрібно зібрати 8,1 млн злотих за 35 днів. Перші 3000 злотих вже перерахували, внески зробили 17 доброчинців.

  Читайте також: Волонтери з Краматорська виготовляють меблі для переселенців у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!