Помер дипломат та засновник напрямку “Міжнародні відносини” ПНУ ім. Василя Стефаника

  • Відійшов у вічність почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Петро Данилович Сардачук.

    Він був відомим українським дипломатом, один із фундаторів дипломатичної служби незалежної України, творцем консульської служби країни, засновником напрямку “Міжнародні відносини” ПНУ ім. Василя Стефаника, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на ректора університету Ігоря Цепенду.

    «Він виховав не одне покоління українських дипломатів. Вміло вчив нас, молодих дипломатів, а згодом і студентів Прикарпатського університету, професійному ставленню до роботи, державницькому мисленню та відповідальності. Коли помирає така Особистість, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало. Невимовно боляче писати ці слова про Петра Даниловича. Вже ніколи ми не отримаємо Його підтримки, не скористаємося Його мудрою порадою. Розділяю скорботу і біль рідних, друзів, колег і усіх, хто знав і працював з Петром Даниловичем. Також висловлюю щире, глибоке співчуття родині»,  – зазначив Цепенда.

    До теми: помер директор департаменту соцполітики Івано-Франківської ОДА

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!