Помер екскерівник «Солотвинського лісового господарства»

 • На 67-му році життя перестало битися серце Ігоря Романовича Клоса – колишнього директора ДП «Солотвинське лісове господарство». 

  Про це повідомили на сторінці Івано-Франківського обласного управління лісового господарства.

  “Начальник Івано-Франківського управління Віктор Сахнюк, колектив управління висловлюють щирі співчуття сім’ї, рідним з приводу важкої втрати щирої і доброї людини, люблячого чоловіка, батька і дідуся. Світла пам’ять про доброго господаря-лісівника назавжди залишиться у наших серцях”, – йдеться у дописі.

  Ігор Романович Клос народився у 1952 році в Росії, у селі Ключевське Читинської області. Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Лісове господарство». Трудову діяльність розпочав на посаді помічника лісничого Манявського лісництва Солотвинського лісокомбінату. Згодом працював лісничим у Сивульському та Красівському лісництвах (Львівщина). Був головним інженером спеціалізованого ремонтно-будівельного управління зеленого господарства. З 1992 по 1995 р. працював заступником директора із заготівель, а згодом головним інженером на Солотвинському лісокомбінаті.

  У 1998 році Ігор Романович очолив ДП «Солотвинське лісове господарство» і пропрацював його керівником 20 років.

  Читайте також: Помер відомий музикант з Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!