Помер єпископ Івано-Франківський та Коломийський Тихон (Чижевський)

14 липня після тривалої хвороби відійшов до Господа керуючий Івано-Франківською єпархією УПЦ єпископ Тихон (у миру Степан Васильович Чижевський).

Спочилий владика віддав служінню Православній Церкві 45 років свого життя, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Він народився 1947 року у селі Малятинці Кіцманського району Чернівецької області.

Священний сан майбутній святитель прийняв у Смоленській єпархії від рук єпископа Смоленського і Вяземського Феодосія (Процюка), адже радянська влада перешкоджала його рукоположенню на Батьківщині.

17 червня 1973 року він став дияконом. З 15 серпня того ж року по 19 травня 1977 року ніс послух штатного диякона Свято-Успенського кафедрального собору м. Смоленська.

1 вересня 2010 року митрополитом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм був прийнятий у клір Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви. Згодом на нього був покладений послух духівника Чернівецького міського благочиння.

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 23 грудня 2014 року архімандрита Тихона (Чижевського) було обрано єпископом Івано-Франківським і Коломийським. 27 грудня 2014 року у храмі Всіх святих на території митрополичої резиденції у Феофанії (м. Київ).

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив його чин наречення у єпископа. 28 грудня 2014 року Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, під час якої очолив хіротонію архімандрита Тихона (Чижевського) у єпископа Івано-Франківського і Коломийського.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!