Помер настоятель Свято-Успенського Собору у Долині Йосиф Жовнірович

 • На 85 році життя в Долині перестало битися серце настоятеля Свято-Успенського Собору Івано-Франківсько-Галицької Єпархії УПЦ ПЦУ
  протоієрея Йосифа Степановича Жовніровича.

  Отець Йосиф Жовнірович рукоположений у сан священика 27 вересня 1959 року, кандидат Богослів’я, викладач в Івано-Франківському Богословському Інституті, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа Василиківа.

  В 1959 році закінчив Волинську духовну семінарію, а  в 1967 року Московську духовну академію.

  “Ревно, як добрий духовний пастир трудився на Христовій ниві, якій присвятив все своє життя. Приносимо наші сердечні співчуття рідним і близьким з приводу смерті батька, дідуся та духовного отця.
  На превеликий жаль, словами важко загоїти рану від втрати рідної людини, тому розділяємо разом з Вами біль, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Милосердний Господь хай упокоїть душу отця Йосифа у своїх небесних оселях, там де праведні спочивають”, – зазначає митрополит.

  Також він закликав всіх священнослужителів Івано-Франківсько-Галицької єпархії до посиленої молитви за новопреставленого.

 • Читайте також: помер відомий франківський художник Михайло Тимчук

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!