Помер священник Коломийської єпархії о. Олексій Куйбіда

 • 23 квітня на 66-му році життя, відійшов до вічності священник Коломийської єпархії о. Олексій Куйбіда. Про це повідомили у пресслужбі Коломийської Архієпархії УГКЦ.

  Отець Олексій Куйбіда народився 10 липня 1958 р. в с. Козара Івано-Франківської області;
  30 березня 1989 р. висвячений на священника; 1990 р. закінчив Московську духовну семінарію. Згодом був прийнятий в лоно Греко-Католицької Церкви.

  1995 р. призначений парохом церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії с. Шепарівці. З 1996 р. працював капеланом військових частин м. Коломия. З 2001 по 2003 р. душпастирів в Перемисько-Варшавській Архиєпархії. 2007 р. звільнений від виконання обов’язків адміністратора парафій Святих апостолів Петра і Павла с. Сідлище і Пресвятої Тройці с. Молодилів.

  З 2007 р. до 2018 р. – капелан Коломийської виправної колонії № 41. 2014 рік – головний військовий капелан Коломийсько-Чернівецької єпархії.

  “У скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю новопреставленого о. Олексія Куйбіди. Кир Василій Івасюк, Єпарх Коломийський, Кир Петро Голіней єпископ-помічник, єпархіальна курія, духовенство та парафіяни єпархії складають щирі співчуття родині спочилого пастиря. Нехай Милосердний Господь прийме душу покійного та дарує вічний упокій у Царстві Небесному!”, – зазначають у пресслужбі.

 • Читайте також: У храмі Івано-Франківська зі світлин створили мозаїку Оранти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!