Помер відомий калуський лікар-педіатр Богдан Кучма

 • Богдан Орестович займався громадською роботою, був обраний депутатом Калуської міської ради ІІІ та ІV демократичних скликань.

  Про смерть лікаря повідомили на сторінці Калуської міської ради, передає “Галицький кореспондент”.

  Сьогодні, 28 листопада, відійшов у вічність Богдан Кучма – відомий у Калуській громаді лікар-педіатр, який усе своє життя присвятив турботі про здоров’я підростаючого покоління.

  Народився Кучма Богдан Орестович 23 липня 1962 року. Навчався у Львівському державному медичному інституті.

  З 2 квітня 1991 року до 4 лютого 1992 року працював на посаді лікаря-педіатра поліклініки дитячої лікарні Калуської ЦРЛ.

  Тривалий час обіймав відповідальні посади. Працював заступником головного лікаря по поліклінічній роботі Калуської ЦРЛ, заступником директора Калуського ТМО з охорони материнства та пологової допомоги, заступником головного лікаря Калуської ЦРЛ з охорони материнства та пологової допомоги. До 7 серпня 2023 року очолював дитячу поліклініку КНП” Калуський МЦПМСД Калуської міської ради”.

  “Громада втратила досвідченого лікаря, мудрого професіонала, добру, чуйну Людину. Щиро співчуваємо рідним та близьким. Це велика втрата для кожного, хто знав Богдана Орестовича”, – йдеться в повідомленні.

  Сьогодні, 28 листопада, о 18:00 у церкві Зіслання Святого Духа УГКЦ (Височанка) відбудеться парастас за померлим.

  Чин похорону розпочнеться завтра, 29 листопада, о 14:00.

  Нагадаємо, в Карпатах відкрили прихисток на честь воїна-пластуна

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!