Помер відомий прикарпатський журналіст

 • Сьогодні, 19 вересня, не стало Флиса Романа Дмитровича.

  Як йдеться на сторінці Івано-Франківської обласної спілки журналістів, Роман Флис народився 3 січня 1937 року в Делятині. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

  Працював в обласній газеті «Прикарпатська правда» старшим літературним працівником-кореспондентом, згодом – редактором-кореспондентом Надвірнянського районного радіомовлення, відповідальним редактором Яремчанського міського радіомовлення та редактором регіонального часопису «Яремчанський вісник».

  Друкувався в багатьох вітчизняних ЗМІ. Крім матеріалів, публікував і світлини, одна з яких, «Крива люфа» – увічнення розвалу СССР», обійшла не тільки всю Україну, її подали численні газети багатьох країн.

  Як літературний редактор прозових та поетичних збірок Роман Дмитрович у своєму доробку має понад десяток книжок різних авторів, що вийшли друком у різних видавництвах. Його неодноразово обирали головою ревізійної комісії Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ. Нагороджений Золотою медаллю української журналістики.

  Роман Флис був уродженим інтелігентом, чудовим професіоналом, товариським і щирим, чуйним і доброзичливим, вірним другом і добрим порадником для колег.

 • “Сумуємо. Співчуваємо родині покійного Романа Флиса. Хай земля йому буде пухом, а Небеса приймуть його душу в свої обійми!”, – йдеться в дописі.

  Читайте також: в Івано-Франківську помер відомий телеведучий

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!