Померла дружина міністра культури Євгена Нищука

 • У вихідця з Прикарпаття, міністра культури Євгена Нищука, сьогодні вночі померла дружина – актриса Оксана Батько-Нищук.

  Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  “Сьогодні зі сну не стало матері мого сина, надзвичайно талановитої актриси, моєї дружини, рідної душі Оксани Батько-Нищук. Дуже щирої та відкритої людини, яка так сильно любила людей. Яка, чутливо і близько до себе сприймала світ навколо і через таку любов ставала вразливою”, – зазначив він.

  Як пише Нищук, “її блискуча Мавка з “Лісової пісні” наших студентських років завжди буде образом невмирущості… Її одержимість і розтерзаність з Богданом Ступкою у “Королі Лірі” вражала всіх чесністю… Наша любов в “Ассо та Піаф” була відображенням складних, але таких великих і сильних почуттів”.

  “Це шок… Це шалена втрата… Це переживання за сина, як він це перенесе… Дуже боляче… Поставте, прошу, за Оксану свічечку в церкві…” – зазначив міністр.

  Оксана Батько-Нищук народилася в 1973 році в місті Коломия на Прикарпатті. Вона закінчила факультет театрального мистецтва Київського національного університету театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого й грала в Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка. Разом з Євгеном Нищуком виховувала сина Олексу.

  14519806_535012373362630_3837417801189242780_n

  n

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!