Померла відома журналістка з Прикарпаття Оксана Кваснишин

 • Сьогодні померла відома журналістка Оксана Кваснишин. Жінка довший час боролась з онкологією.

  Про її смерть повідомили в Івано-Франківській обласній спілці журналістів НСЖУ.

  Оксана Кваснишин народилася 4 червня 1980 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, курси «Євроньюз» для керівників новинного підрозділу.

  Працювала репортеркою, редакторкою програм та ведучою на обласному телебаченні «Галичина», згодом – упродовж десяти років – власною кореспонденткою телеканалу ICTV в Івано-Франківській області.

  У творчому доробку журналістки є багато історій про доброту. Вона й сама все своє життя намагалася допомагати іншим, збирала кошти на лікування важкохворих діток.

  «Приємно знати, що ти врятував чиєсь життя; ти спиш спокійно, бо знаєш, що комусь допоміг! І хочу сказати, що світ врятує не краса. Світ врятує доброта, якщо світ усвідомить цю Божу істину. Робіть добро сиротам, удовам, відповідайте на зло добром, моліться за тих, хто кривдить вас. Поширюйте любов і доброту і ми перетворимо цю грішну землю на Рай!», – писала Оксана в своїй замальовці, яка ввійшла в «Книгу Добра».

  Вона створила «Школу професійної журналістики» в Івано-Франківську. З червня 2004-го – членкиня Національної спілки журналістів України.

 • «Оксана Кваснишин була щирою й талановитою людиною, надійною товаришкою, мала непосидючу натуру. Вона назавжди запам’ятається cвоєю невичерпною життєвою енергією, відданістю обраній справі, доброзичливістю й комунікабельністю. Щиро сумуємо. Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким. Розділяємо всім серцем ваші біль та горе», – йдеться у дописі.

  Читайте також: На 94-му році життя помер відомий український поет Дмитро Павличко

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!