Понад 17 тисяч прикарпатців отримали засоби для реабілітації

 • Сьогодні, 17 лютого, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада т.в.о. облдержадміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

  Володимир Корженьовський, директор департаменту соціальної політики ОДА, розповів про забезпечення прикарпатців з інвалідністю засобами для реабілітації.

  Забезпечення йде по шести напрямках – протези, засоби для індивідуального пересування і так далі. Особа з інвалідністю, якій потрібні такі засоби, має стати на облік у соцзахисті, отримує роз’яснення, після чого обирає підприємство-виробника і отримує свій виріб. Минулого року на це ми витратили 68 мільйонів гривень – для 17 459 прикарпатців. Понад 10 тисяч людей отримали ортопедичне взуття”, – сказав Корженьовський.

  За його словами, у цій сфері є певні проблеми. Зокрема, кошти з Києва надходять надто пізно і нерегулярно, що негативно впливає на закупівлю засобів для реабілітації. Крім того, деякі виробники несвоєчасно подають документи.

  Однією з проблем є те, що люди, маючи право на той чи інший засіб, часто не знають про таке право“, – сказав Віталій Федорів.

  Читайте також: Реабілітаційний центр для ветеранів АТО на Прикарпатті опинився під загрозою закриття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!