Понад 300 видів прикарпатських тварин знаходяться на межі зникнення

 • В Івано-Франківському обласному управлінні заступник директора з наукової роботи Галицького природного національного парку Володимир Бучко представив лісівникам один із природоохоронних документів «Червону книгу Івано-Франківської області».

  Над нею науковці працювали сім років. У зборі інформації фахівцям також допомагали лісівники державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківського обласного управління.

  За словами науковців, на сьогодні понад три сотні видів прикарпатських тварин на межі зникнення. Кожен третій – регіонально рідкісний вид.

  Володимир Бучко зауважив, що регіональна Червона книга відрізняється від інших книг кадастром знахідок. На підставі цієї інформації будь-яка школа чи лісництво може укласти власну Червону книгу. Також видання стане у нагоді школярам і педагогам, оскільки 60 сторінок містять детальну інформацію про фізико-географічні особливості Івано-Франківщини.

  На Прикарпатті налічується майже п’ять сотень територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Всі вони позначені на карті області у «Червоній книзі Івано-Франківської області». Найбільшими оазисами життя тварин є Бурштинське водосховище та Касова гора.

  Нагадаємо, Фахівці підрахували, скільки диких тварин живе в лісах Івано-Франківщини

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!