Понад 40% українців хочуть визнання ОУН-УПА борцями за незалежність

 • 41% опитаних українців підтримує ідею визнати ОУН-УПА учасниками боротьби за державну незалежність України, 38% опитаних – не підтримують.

  Дослідження було проведено соціологічною групою “Рейтинг” у жовтні 2015 року, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу соцгрупи.

  Ще 21% не визначились з цього питання.

  Протягом 2014-2015 років кількість прихильників визнання ОУН-УПА зросла з 27% до 41%, натомість противників цієї ідеї істотно поменшало (з 52 до 38%).

  Таким чином, вперше за роки дослідження даного питання кількість прихильників визнання ОУН-УПА в Україні перевищила кількість противників.

  Ідею визнати ОУН та УПА учасниками боротьби за державну незалежність України найбільше підтримують на Заході (76%), а найменше на Півдні (27%) і Сході (23%).

  “Чим молодші респонденти, чим вищий рівень освіти та доходів, тим більше вони підтримують визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за державну незалежність України. Також відносно більше підтримки серед чоловіків та україномовних респондентів”, – зазначається у повідомленні.

  Опитування проводилося на початку жовтня методом особистого інтерв’ю в усіх областях України, крім анексованого Криму та територій Донецької та Луганської областей, непідконтрольних Києву.

  385001314

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!