Понад 70% франківців підтримують дії голови ОДА Світлани Онищук

 • Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 16 квітня 2022 року серед постійних мешканців Івано-Франківська та переселенців, показали, що дії голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук підтримують понад 70% людей.

  Триває 65 доба повномасштабної війни росії проти України. З перших днів війни Івано-Франківщина забезпечує країні надійний тил.

  Про те, як змінилася діяльність обласної, а тепер уже військової адміністрації, роботу своєї команди, а також про усі актуальні новини та оперативну інформацію, голова ОВА Світлана Онищук повідомляє на своїх сторінках у фейсбуці, а також на офіційному телеграм-каналі.

  За її словами, зараз вкрай важливо, щоб військова адміністрація була відкритою і оперативно повідомляла жителів області про усі події, які відбуваються.

  «Прикарпаття продовжує надійно тримати тил. Ми приймаємо на Івано-Франківщині міжнародну гуманітарну допомогу. В гуманітарних хабах області сортуємо її, формуємо вантажі та одразу надсилаємо у ті області нашої країни, де зараз тривають активні бойові дії. Продовжуємо приймати переселенців та приймати бізнес», – повідомила Онищук на своїй офіційній сторінці у фейсбук.

 • До слова, Світлана Онищук очолює Прикарпаття вже понад 10 місяців та є єдиною в Україні жінкою – головою ОВА.

  Читайте також: “Чорна п’ятниця”: Марцінків перевірив роботу дачних маршрутів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!