Поранені прикарпатські військові отримали патріотичні подарунки від дітей (фото)

 •  
  Захисники нашої країни отримали щирі дитячі подарунки та теплоту їх сердець.
   
   
  Сьогодні, 7 жовтня, заступниця голови обласної військової адміністрації Людмила Сірко, перебуваючи в закладі охорони здоров’я Івано-Франківщини, разом із представниками громадської організації «Ротарі-клуб м. Івано-Франківськ», прикарпатськими дітьми та дітьми внутрішньо переміщених людей урочисто передали патріотичні футболки для військовослужбовців Збройних Сил України.
   
  «Обласна військова адміністрація співпрацює із одним із наших міжнародних донорів, зокрема громадською організацією «Ротарі-клуб м. Івано-Франківськ». Ця громадська організація реалізувала важливі проєкти щодо надання необхідної гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним людям та забезпечення їх житлових приміщень електрогенераторами, – зазначила Людмила Сірко. – Зараз ми допомагаємо реалізувати їм ще один проєкт. Дітки розмальовували патріотичними малюнками футболки для військовослужбовців. Ці футболки із патріотичними малюнками намальовані дітьми з великою любов’ю до Батьківщини та прагненням до Перемоги. Вважаю, що це надзвичайно цінні подарунки, зроблені малечею власноруч. Діти вручили футболки вдячності за захист нашої країни військовослужбовцям, які зазнали поранення та зараз знаходяться на лікуванні та реабілітації».
   
  У рамках патріотичного проєкту прикарпатські діти та діти внутрішньо переміщених людей розмальовали 200 футболок патріотичними малюнками.
   
  Посадовиця побажала усім військовослужбовцям, які знаходяться на лікуванні та реабілітації, якнайшвидшого одужання та Перемоги.
  Проєкт поєднав теплоту дитячих сердець з їх бажанням допомогти нашим воїнам. Багато дітей відгукнулося для участі у проєкті та багато з них хочуть продовжити його реалізовувати.
   
  Патріотична ідея буде впроваджуватися й надалі, оскільки тепла дитяча енергія наближатиме Перемогу нашої країни, а футболки допоможуть хлопцям Збройних сил України одужувати швидше.
   
  Зауважувалося, що такі арттерапевтичні заходи допомагають дітям впоратися зі своїми внутрішніми тривогами, переживаннями, дають їм відчуття важливості для наших захисників, також і того, що вони роблять усе необхідне для перемоги України.

  Читайте також: У Тисменицькому ліцеї на благодійному ярмарку зібрали 22 тисячі гривень для військових

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!