Порошенко дорікнув Тимошенко за селфі з російським послом

 • Президент Петро Порошенко пригадав історію про фото, на якому лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко спілкується з послом Росії у Німеччині Сергієм Нечаєвим.

  Про це він заявив на прес-конференції у середу, пише УП.

   За словами глави держави, українській владі вдалося налагодили продуктивний діалог з новою Адміністрацією США та іншими країнами, а також зробити так, щоб Україна була серед пріоритетів зовнішньої політики її партнерів.

  “А тим нашим опозиціонерам, які в закутках міжнародних конференцій роблять селфі з російськими послами, я хотів би пояснити, що дипломатичні перемоги куються не в конференц-залах, а в кабінетах для переговорів”, – наголосив глава держави.

   

  Як відомо, в середині лютого МЗС РФ опублікувало фотографію з Мюнхенської безпекової конференції, на якій Тимошенко спілкується з Нечаєвим та своїм заступником Григорієм Немирею.

   

 • “Батьківщина” заявила, що зустріч Тимошенко з послом РФ інсценовано.

  “Фото з кулуарів Мюнхенської конференції, опубліковані речницею російського МЗС, є інсценованою провокацією. Юлія Тимошенко та Григорій Немиря ніколи не були знайомі з чоловіком, який підійшов до них в кулуарах конференції. Представники “Батьківщини” в цей час перебували біля приміщення, де за 5 хвилин мала розпочатися зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та розширення Йоганнесом Ханом”, – йдеться у заяві.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!