Порошенко: Є лише один засіб посадити РФ за стіл переговорів

 • США мають постійне представництво на рівні посла у “нормандському форматі” з мирного врегулювання ситуації на Сході України, тому Вашингтон обізнаний із ситуацією і перебуває у постійній координації з Україною.

  Про це заявив 9 червня президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції у Харкові з главою Литовської Республіки Далею Грібаускайте, повідомляє “Укрінформ“.

   “Ми маємо постійний контакт з нашими американськими партнерами. США на постійній основі присутні у “нормандському форматі” на рівні посла, мають повну інформацію і залишаються в координації”, – сказав Порошенко.

  Президент зазначив, що не бачить жодної небезпеки для зміни політики санкцій США проти РФ за її агресію проти України:

  “Ми маємо чіткий меседж від США, що вони вимагатимуть впровадження та посилення санкцій проти РФ, якщо Росія не імплементує Мінськ”.

  До теми: Порошенко домовився з новим президентом Франції Макроном

 • Порошенко наголосив, що санкції – це єдиний інструмент, який змусить Росію сісти за стіл переговорів та імплементувати Мінські домовленості.

  “Я гордий, що існує єдність та солідарність з боку ЄС та США, країн “Великої сімки” у питанні вимог щодо імплементації Мінських домовленостей та санкцій проти Росії, у випадку, якщо ця імплементація не відбудеться”, – додав глава держави.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!